DELUVIS Wealth Management zahŕňa komplexné služby pre klientov, začínajúc daňovým a právnym poradenstvom, končiac štruktúrami na mieru klienta a ochranou jeho majetku.

Spolupracujeme so špičkovými odborníkmi ako v Slovenskej republike, tak i v zahraničí. Naše investičné portfólio zahŕňa produkty od renomovaných bankových domov a investičných skupín, ktoré majú dlhodobé skúsenosti s investíciami v oblasti nehnuteľností, energetiky, potravinárstva, výroby či služieb a ktoré sa môžu pýšiť nadpriemernou znalosťou lokálnych i európskych trhov, najmä v regióne strednej a východnej Európy.
 
Istota investícií je pre nás primárnou hodnotou. V dobe náhlych a radikálnych demografických zmien, poklesu cien rôznych komodít a nestability na finančných trhoch, poskytujeme primeranú ochranu investícií. Zaistenie budúcnosti a výnosov z nich je pre nás kľúčovou úlohou.
 
Investície prezentované našou spoločnosťou sú podložené reálnymi aktivitami prevažne v Slovenskej a Českej republike, nejedná sa o vzdialené vzdušné zámky a ich výnosy sú ľahko predikovateľné.Chcem sa dozvedieť viac  

Nechajte nám na Vás kontakt a my sa Vám (nezáväzne) ozveme.

+421 911 775 686
info@dwm.sk