WIENER PRIVATBANK

Wiener Privatbank je nezávislá súkromná banka so sídlom vo Viedni, orientujúca sa na podnikateľov a klientov s nehnuteľnosťami.
Jednorazová investícia
Komodita: Investičné fondy


Ako spoločnosť kótovaná na Viedenskej burze stelesňuje transparentnosť a disponuje veľmi pevnými finančnými základmi. Hlavní akcionári banky sú podnikatelia orientujúci sa na dlhodobé perspektívy a majú rozsiahle skúsenosti s riadiacou činnosťou v oblasti bánk a nehnuteľností. V segmente privátneho bankovníctva, správy majetku, správy fondov, financovania, maklérskych služieb a výskumu, ako aj investícií do nehnuteľností, ponúka riešenia šité na mieru.

Rovnako i rozsiahle poradenstvo. Rakúsko sa na medzinárodnej úrovni etablovalo ako bezpečná a seriózna banková lokalita. Popri vysokej hospodárskej a politickej stabilite krajiny sa Rakúsko vyznačuje prísne regulovaným finančným trhom. Dodržiavanie pravidiel priebežne monitorujú Úrad pre dohľad nad finančným trhom a Rakúska národná banka.

Silné stránky Rakúska prehľadne

+ Člen EÚ s najlepšou bonitou.

+ Vysoká politická a hospodárska stabilita.

+ Prísne regulovaný finančný trh.

+ Stabilná mena.

+ Tradične vysoká diskrétnosť.

+ Optimálna poloha v strede Európy.

Viedeň - bezpečné miesto pre investorov.

S Viedenskou burzou cenných papierov, ktorá bola založená v roku 1771, patrí rakúske hlavné mesto nielen k najstarším a k najtradičnejším, ale aj k najbezpečnejším finančným centrám sveta. Viedenská burza, na ktorej sa obchodovalo s akciami prvýkrát už v roku 1818, je dnes hlavným centrom medzi západnou a východnou Európou. Viedeň je atraktívna ako finančné centrum vďaka svojej centrálnej polohe, stabilnému politickému prostrediu a solídnemu hospodárskemu vývoju. Hlavné mesto Rakúska je bezpečným miestom pre investorov a ponúka ideálne rámcové podmienky pre alokáciu aktív.

Chcem sa dozvedieť viac  

Nechajte nám na Vás kontakt a my sa Vám (nezáväzne) ozveme.

+421 911 775 686
info@dwm.sk
Investície

Pravidelné investície

Investujte pravidelne a získajte vyšší výnos vďaka priemerovaniu nákupnej ceny. Zostavíme vám investičné portfólio tak, aby plne vyhovovalo všetkým vašim požiadavkám. Vďaka silným partnerom, máme pre vás k dispozícii takmer všetky podielové fondy dostupné v Slovenskej republike. Cez Auvesta Edelmetalle AG vám pre zmenu zriadime pravidelnú investíciu do drahých kovov tej najvyššej kvality alebo vyskúšajte investíciu budúcnosti vo forme kryptomien od spoločnosti CRYPTON DIGITAL.

 

Jednorazové investície

Istota investície je pre nás primárnou hodnotou. V čase náhlych a radikálnych demografických zmien, poklesu cien rôznych komodít a výkyvov na finančných trhoch ponúkame vysokú ochranu investovaných prostriedkov. Zaistenie budúcich výnosov z nich je pre nás kľúčovou úlohou. Z toho dôvodu si ako svojich investičných partnerov vyberáme len tých najlepších na trhu.

Partner Bank AG
Jednorazová investícia od 3 000 EUR
Pravidelné investovanie od 50 EUR
Fyzické zlato, Investičné fondy
REDSIDE investiční společnost, a.s.
Jednorazová investícia od 125 000 EUR
Fondy kvalifikovaných investorov
GOLDSIDE Asset Management, správ. spol., a. s.
Jednorazová investícia od 20 EUR
Pravidelné investovanie od 20 EUR
Špeciálny podielový fond nehnuteľností
CRYPTON DIGITAL, SE
Jednorazová investícia od 1 000 EUR
Pravidelné investovanie od 50 EUR
Kryptomenové portfóliá
Auvesta Edelmetalle AG
Jednorazová investícia od 1 000 EUR
Pravidelné investovanie od 25 EUR
Drahé kovy