REDSIDE investiční společnost, a.s.

Správca fondov zameraný na kvalifikovaných investorov a segment obnoviteľných zdrojov, nehnuteľností a kapitálový trh.
Jednorazová investícia
Investícia od 125 000 EUR
Fondy kvalifikovaných investorov

Investičná spoločnosť REDSIDE poskytuje pre inštitúcie a individuálnych investorov prvotriedne investičné riešenia a odborné znalosti v dynamicky sa rozvíjajúcej oblasti správy alternatívnych investičných fondov, pričom ponúkame ako naše vlastné investičné riešenia (v podobe vlastných investičných fondov), tak aj priestor a know-how k riešeniu iných investičných zámerov.

Ako privátne licencovaná spoločnosť sa pri investíciách snaží vždy premýšľať nad rámec investičného horizontu klientov a zároveň si zachovať inovatívny a individuálny prístup. Jej cieľom je vybudovať si dlhodobý, vzájomne sa obohacujúci obchodný vzťah, ktorý umožní klientom dosiahnuť svoje vytýčené investičné ciele. A to s využitím profesionálneho portfólia a správy majetku.

Spoločnosť REDSIDE pracuje pre klientov. Vložené peňažné prostriedky investuje na základe vopred stanovenej investičnej stratégie v niektorom z obhospodarovaných fondov, ktoré sú svojou stratégiou zamerané na širokú paletu aktív. Od obnoviteľných zdrojov energie, cez verejne obchodované akciové tituly, real estate až po private equity. To všetko v súlade s platnou slovenskou a európskou legislatívou.

Spoločnosť je schopná založiť aj úplne novú fondovú štruktúru, ktorej parametre a investičné stratégie sú nastavené od jej vzniku tak, aby zohľadnili profil a potreby klienta. Zodpovedá za správu aktív klientov vo výške 450 mil. EUR, alokovanú do piatich investičných fondov.

Produkty:

  • NOVA Money Market výplata dividendy štvrťročne
  • NOVA Green Energy výplata dividendy ročne
  • NOVA Real Estate výplata dividendy ročne

Auditované výnosy za rok 2018 sú na webovom sídle https://www.redsidefunds.com

Chcem sa dozvedieť viac  

Nechajte nám na Vás kontakt a my sa Vám (nezáväzne) ozveme.

+421 911 775 686
info@dwm.sk
Investície

Pravidelné investície

Investujte pravidelne a získajte vyšší výnos vďaka priemerovaniu nákupnej ceny. Zostavíme vám investičné portfólio tak, aby plne vyhovovalo všetkým vašim požiadavkám. Vďaka silným partnerom, máme pre vás k dispozícii takmer všetky podielové fondy dostupné v Slovenskej republike. Cez Auvesta Edelmetalle AG vám pre zmenu zriadime pravidelnú investíciu do drahých kovov tej najvyššej kvality alebo vyskúšajte investíciu budúcnosti vo forme kryptomien od spoločnosti CRYPTON DIGITAL.

 

Jednorazové investície

Istota investície je pre nás primárnou hodnotou. V čase náhlych a radikálnych demografických zmien, poklesu cien rôznych komodít a výkyvov na finančných trhoch ponúkame vysokú ochranu investovaných prostriedkov. Zaistenie budúcich výnosov z nich je pre nás kľúčovou úlohou. Z toho dôvodu si ako svojich investičných partnerov vyberáme len tých najlepších na trhu.

Partner Bank AG
Jednorazová investícia od 3 000 EUR
Pravidelné investovanie od 50 EUR
Fyzické zlato, Investičné fondy
GOLDSIDE Asset Management, správ. spol., a. s.
Jednorazová investícia od 20 EUR
Pravidelné investovanie od 20 EUR
Špeciálny podielový fond nehnuteľností
WIENER PRIVATBANK
Jednorazová investícia od 5 000 EUR
Investičné fondy
CRYPTON DIGITAL, SE
Jednorazová investícia od 1 000 EUR
Pravidelné investovanie od 50 EUR
Kryptomenové portfóliá
Auvesta Edelmetalle AG
Jednorazová investícia od 1 000 EUR
Pravidelné investovanie od 25 EUR
Drahé kovy