Partner Bank AG

Rakúsko predstavuje spojenie medzi tradíciou a modernou dobou. Rovnako ako banka – Partner Bank
Jednorazová investícia
Investícia od 3 000 EUR
Pravidelné investovanie
Investícia od 50 EUR
Fyzické zlato, Investičné fondy

Banka bola založená v roku 1992 a jej sídlom sa stalo Rakúsko. Partner Bank je banka pre zabezpečenie budúcnosti, ktorá sa špecializuje na poradenstvo a pomoc ľuďom pri ich finančnom plánovaní a pri vytváraní dôchodkového zabezpečenia. To všetko v spolupráci s poskytovateľmi finančných služieb. Spolupracuje s profesionálnymi poskytovateľmi finančných služieb v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Českej republike, Slovinsku a na Slovensku. Klient má možnosť nadobudnúť v Partner Bank cenné papiere a fyzické zlato. Oboje je právne oddelené od majetku banky a je vo vlastníctve klienta.

Okrem správy depozitu a platformy cenných papierov sa Partner Bank špecializuje na správu majetku aj pre menšie objemy investícií. Partner Bank od svojho založenia postupne rozšírila svoje portfólio riešení. Začala ako okrajový hráč špecializujúci sa na inovatívne akciové produkty, ktoré sú atraktívnym doplnkom široko orientovaného systému dôchodkového zabezpečenia. Následne svoje portfólio rozšírila o balíky fondov, balíky dlhopisov a fyzické zlato. Partner Bank tak ponúka svojim klientom jedinečnú príležitosť získať od poskytovateľov finančných služieb riešenia dôchodkového zabezpečenia v oblasti cenných papierov s kvalitou súkromného bankovníctva.

  • Fyzické zlato ako aktívum pre neisté časy
  • Zlato je 100 % fyzicky uložené v trezore banky v Rakúsku
  • Zlato najvyššej kvality: 999,9 Fine Gold, 24 karátov
  • K dispozícii v krátkom čase prostredníctvom predaja alebo vydania
  • Možnosť pravidelného nákupu zlata

Chcem sa dozvedieť viac  

Nechajte nám na Vás kontakt a my sa Vám (nezáväzne) ozveme.

+421 911 775 686
info@dwm.sk
Investície

Pravidelné investície

Investujte pravidelne a získajte vyšší výnos vďaka priemerovaniu nákupnej ceny. Zostavíme vám investičné portfólio tak, aby plne vyhovovalo všetkým vašim požiadavkám. Vďaka silným partnerom, máme pre vás k dispozícii takmer všetky podielové fondy dostupné v Slovenskej republike. Cez Auvesta Edelmetalle AG vám pre zmenu zriadime pravidelnú investíciu do drahých kovov tej najvyššej kvality alebo vyskúšajte investíciu budúcnosti vo forme kryptomien od spoločnosti CRYPTON DIGITAL.

 

Jednorazové investície

Istota investície je pre nás primárnou hodnotou. V čase náhlych a radikálnych demografických zmien, poklesu cien rôznych komodít a výkyvov na finančných trhoch ponúkame vysokú ochranu investovaných prostriedkov. Zaistenie budúcich výnosov z nich je pre nás kľúčovou úlohou. Z toho dôvodu si ako svojich investičných partnerov vyberáme len tých najlepších na trhu.

REDSIDE investiční společnost, a.s.
Jednorazová investícia od 125 000 EUR
Fondy kvalifikovaných investorov
GOLDSIDE Asset Management, správ. spol., a. s.
Jednorazová investícia od 20 EUR
Pravidelné investovanie od 20 EUR
Špeciálny podielový fond nehnuteľností
WIENER PRIVATBANK
Jednorazová investícia od 5 000 EUR
Investičné fondy
CRYPTON DIGITAL, SE
Jednorazová investícia od 1 000 EUR
Pravidelné investovanie od 50 EUR
Kryptomenové portfóliá
Auvesta Edelmetalle AG
Jednorazová investícia od 1 000 EUR
Pravidelné investovanie od 25 EUR
Drahé kovy